Duben 2011

Moje zkušenosti s vodafonem

12. dubna 2011 v 18:21

Využívala jsem služby vodafonu několik let, ale teď jsem rozhodnutá okamžitě od nich odejít.
Před asi dvěma týdny mi došla sms se sdělením, že moje žádost o přesměrování telefonního čísla byla schválena. Jelikož jsem o nic takového nežádala, zavolala jsem na operátora a chtěla věc vysvětlit. Odpověď zněla, že jde jen o nějaké změny v rámci sítě a můžu dál využívat služby vodafonu. Jenže včera došla další sms, že dnes bude moje číslo přesměrováno do sítě jiného mobilního operátora. Tak jsem znovu zavolala na operátora vodafonu (mimochodem, dovolat se tam je problém, 20 minut jsem čekala s telefonem na uchu než operátor domluví s jiným zákazníkem - prý jsou nesmírně vytíženi) a opět jsem zopakovala, že si přesměrování čísla nepřeji, operátorka mi sdělila, že to tedy zruší a mělo by být vše v pořádku. Ale nebylo, dnes se z mobilu nikam nedovolám, neodešlu sms a mně taky sms nedojde a zavolat mi taky nikdo nemůže. Proto jsem opět byla nucena volat na operátora vodafonu, ale teď už z půjčeného t-mobilu a tedy za peníze. Než jsem se dovolala, tak aby to operátor zvedl a neplatila za tento hovor jmění, tak uběhl skoro celý den. Dovolala jsem se tedy až odpoledne, kde mi operátor sdělil, že se přesměrování včera jeho kolegyni nepodařilo zastavit. Tak po zdlouhavém zjišťování informací mně sdělil další postup. Nadiktoval mi telefonní číslo O2, kde jsem měla zavolat (opět za peníze) a požádat o přesměrování čísla zpět do vodafonu. Sice jsem nechápala proč do O2, ale to už mi nikdo nevysvětlil. Spojení s operátorkou na 02 proběhlo bez problémů, ale nevyřídila jsem nic, jen jsem se dozvěděla, že moje číslo má u nich nějaká firma. Svůj problém musím řešit u vodafonu, což je jasné, ale co dělat, když se vodafon k ničemu nemá. Tak znovu telefon do vodafonu, kupodivu se operátorka ohlásila asi "jen" po čtyřech minutách, ale sotva slyšela o co jde, tak telefon ohluchl a dovolat se tam znovu se nedaří.
Píši tento článek proto, abych se dozvěděla jestli má někdo podobné zkušenosti a jaký zvolil postup. Prostě nelíbí se mi, že si vodafon dělá z lidí blázny, já si totiž připadám jak v Kocourkově.

Barvy kolem nás

11. dubna 2011 v 9:20
Černobílý svět by byl smutný. Barvy patří k životu jako voda a vzduch.
Když se dobře vyspíme vidíme celý nový den v jasných barvách, naopak při zklamání, smutku barvy pohasnou.

Příroda hýří barvami v každém ročním období jinak. Když je hezký slunný den s modrou oblohou hned jde všechno lépe. A zase když je ponurý, šedý a smutný, tak to si jej musíme zpestřit sami - zaléží jen na nás jak jej prožijeme. Když se budeme dívat na svět přes zářící barvy bude vždy krásný...

Tak ať nám stále svítí sluníčko.